туристичний табір у карпатах
для підлітків

Зимовий табір у Карпатах
ROSTRA «Різдво та Новий рік»

Про табір
"Ростра" - творець незабутніх пригод. ТОВ «РОСТРА» заявив про себе на ринку, як туроператор, у 2006 році, але коріння масового туристичного руху беруть початок ще з 70-х років, коли на піку популярності були такі клуби як: «Романтик», «Геліос» та «Подорожник» », у традиціях яких, було закладено такі поняття:

1. Правильний та здоровий спосіб життя.
2. Дбайливе ставлення до природи.
3. Цінність та повага до історії та культури.

Наша діяльність поєднує активний та спортивний туризм. А також екстремальний, який обов'язково внесе яскраві фарби у ваше життя. У нас в арсеналі є різні активні тури для дітей та дорослих, метою яких є втілення давніх традицій туристичного братства. Проста формула, яка допоможе зрозуміти суть: здорове життя + міцні сімейні цінності = щасливе майбутнє

Бронюйте місця в таборі
ROSTRA «Новий рік та Різдво»

Вік дітей 8-15 років
Зміна
ROSTRA "Скарби осені"
23.12.2023 - 03.01.2024
Зимовий туристичний табір Ростра
Інфраструктура
Табір розташувався на Івано-Франківській області, серед гірських пейзажів, швидких річок, чистого клімату.

Адреса табору: (назва бази): с.Бистрець, Івано-Франківська область, турбаза «Срібна Косиця» приватні будиночки.

Кількість дітей у таборі – 20.

Харчування в туристичному таборі Ростра

3-разове повноцінне харчування + забезпечуємо перекушування в подорожах.

Програма туристичного табору Ростра

  • Прибуття на базу – до обіду 23.12.2023. Навколо Бистреця розгортаються головні події нашого туру. Ми встигнемо побувати на хребтах Косарище та Костриця, з яких відкривається прекрасна панорама Чорногорського хребта.
  • Під час нічної подорожі «до зірок» станемо на 1350 метрів ближче до неба… Вам вдасться отримати від професіоналів майстер-класи з організації туристичних таборів та виживання в екстремальних умовах, покуштувати страви місцевої кухні, почути чарівні звуки дримби та сопілки… Охочі зможуть придбати для дому справжню гуцульську бринзу чи сухі білі гриби…
  • Екскурсії до музеїв Верховини (народних інструментів та мольфарства) зроблять поїздку більш насиченою новими враженнями. Катання на бігових лижах, спуски на надувних санчатах, різноманітні ігри та змагання сприятимуть фізичному гартуванню…
  • Під час Різдвяних свят туристів знайомлять з гуцульськими традиціями: святковою різдвяною вечерею, колядою, та давніми як світ народними піснями і танцями.
  • Екскурсія по святковому Івано-Франківську завершить маленьку зимову подорож у країну гір, снігу та дитинства. Прибуття в Київ вранці 3.01.2024 року.

Команда туристичного
табори Ростра

Ми маємо величезний досвід проведення та організації походів, професійно викладаємо у школі туризму лекції на дані теми, так само постійно розвиваємось та удосконалюємося.
Важливою складовою нашої справи є підхід до виховання дітей. Ми відмовилися від програм телебачення та рекламних білбордів, які нав'язують свою програму виховання.
У нас є свої інструменти виховання - це походи, екскурсії, наметові табори та клуби. У цій атмосфері дорослі та діти не лише спілкуються та відпочивають від електронних девайсів та міського темпу життя, а й набувають елементарно-важливих навичок виживання в екстремальних умовах.

Безпека в туристичному таборі Ростра

  • Наш кваліфікований персонал навчений надавати першу медичну допомогу.
  • Всі подорожі та екскурсії проводяться під суворим керівництвом досвідчених інструкторів та екскурсоводів. Перед виїздом наші інструктори проводять ретельну та індивідуальну перевірку спорядження кожної дитини, також ми завжди надаємо консультації дітям та проводимо індивідуальну роботу з ними.
Оплачується окремо
Трансфер
У вартість входить проїзд поїздом (плацкарт) + авто.
Останні програми заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя